Klasický kartáček - Dobrý kartáček

Klasický kartáček

dobře čistí velké plochy

Poradna

Na základní čistění zubů se používá klasický zubní kartáček. Ten by se měl používat minimálně 2x denně (ráno a večer). Zubní kartáček s malou čisticí hlavou dokáže vyčistit vaše zuby nejlépe. Pro nejúčinnější čištění zubů je potřeba kartáček držet pod úhlem 45° k zubu.

Japonský kartáček

Kartáčky PEN GRIP NAVI od japonské firmy CI MEDICAL jsou unikátem v České republice. S firmou CI MEDICAL jsme začali spolupracovat již před několika lety a prozatím byly tyto kartáčky dostupné pouze na naší zubní klinice v Pardubicích. Odezva od pacientů byla velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli nabídnout tuto specialitu širší společnosti na našem e-shopu.

Jedinečný způsob čištění zubů

Unikátní japonské kartáčky se vyznačují malou čistící hlavou, která zajišťuje účinnější čištění, jelikož se štětiny kartáčku dostanou do míst, kam byste se s kartáčkem, který má velkou čistící hlavu, nedostali.

Úchop PEN GRIP

Kartáček je uzpůsobený pro jemné pohyby. Jeho tvar napomáhá k tomu, držet ho správným způsobem „pen grip“ = „úchop tužky“. Při správném úchopu a sklonu kartáčku 45° k zubu jste schopni efektivně čistit své zuby a masírovat dásně, abyste předešli problémům nebo již vzniklé problémy účinně řešili.

Jak vybrat tvrdost

Středně tvrdý zubní kartáček je vhodný pro pacienty, se zdravými dásněmi k běžnému dennímu používání.

Měkký zubní kartáček je ideální pro pacienty s těžkým zánětem dásní. Měkké štětiny jsou šetrné na postižené místo. Po uzdravení dásní přejděte opět na střední tvrdost štětin.